Widok: Kontrast:
A- A A+

55-200 Oława ul. K.K.Baczyńskiego 1 +48 71 301 13 00

Praca

Praca dla Asystent/-ka Pacjenta - Koordynator Pakietu Onkologicznego

Opis stanowiska:

Funkcja asystenta/koordynatora ma zapewnić pacjentowi sprawne i szybkie przejście przez poszczególne etapy pakietu onkologicznego oraz odnalezienie się w systemie opieki zdrowotnej, głównie poprzez:

  • rejestrowanie Pacjentów na badania i wizyty zgodnie zobowiązującymi procedurami oraz wytycznymi NFZ i MZ w celu ułatwienia Pacjentom szybkiego przejścia przez procedurę diagnostyki onkologicznej,
  • współpracę z placówkami medycznymi (POZ, poradnie specjalistyczne, Szpitale, podwykonawcy),
  • zapewnienie realizacji świadczeń w zgodzie z wymaganymi przez NFZ i MZ terminami dla poszczególnych etapów diagnostyki,
  • przygotowanie dokumentacji niezbędnej do realizacji procesu diagnostyki i leczenia onkologicznego,
  • rozliczanie świadczeń realizowanych w ramach diagnostyki i leczenia onkologicznego.

    Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (niezbędne narzędzie na stanowisku),
  • Umiejętność współpracy z instytucjami służby zdrowia i lekarzami,
  • Atutem będzie doświadczenie dotyczące pakietu onkologicznego,
  • Chęć do nauki i rozwoju,
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów,
  • Umiejętność organizowania pracy własnej i współpracy w zespole,
  • Empatia, wrażliwość i nastawienie na potrzeby Pacjenta.

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres poczty elektronicznej

    Brak załączników.

    Opis zmian Data Osoba Porównaj
    Artykuł został utworzony. poniedziałek, 30, kwiecień 2018 11:40 Maciej Damulewicz
    Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 30, kwiecień 2018 11:41 Maciej Damulewicz
    Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 30, kwiecień 2018 11:42 Maciej Damulewicz
    Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 30, kwiecień 2018 11:43 Maciej Damulewicz
    Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 30, kwiecień 2018 11:44 Maciej Damulewicz
    Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 30, kwiecień 2018 11:46 Maciej Damulewicz
    Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 30, kwiecień 2018 11:48 Maciej Damulewicz
    Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 30, kwiecień 2018 11:51 Maciej Damulewicz
    Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 30, kwiecień 2018 11:53 Maciej Damulewicz
    Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 30, kwiecień 2018 11:54 Maciej Damulewicz
    Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 30, kwiecień 2018 11:56 Maciej Damulewicz
    Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 30, kwiecień 2018 11:57 Maciej Damulewicz
    Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 30, kwiecień 2018 11:58 Maciej Damulewicz
    Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 30, kwiecień 2018 12:00 Maciej Damulewicz
    Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 30, kwiecień 2018 12:01 Maciej Damulewicz
    Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 30, kwiecień 2018 12:02 Maciej Damulewicz
    Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 30, kwiecień 2018 12:04 Maciej Damulewicz
    Artykuł został zmieniony. środa, 02, maj 2018 08:33 Maciej Damulewicz
    Artykuł został zmieniony. wtorek, 29, maj 2018 10:22 Maciej Damulewicz
    Artykuł został zmieniony. wtorek, 29, maj 2018 10:24 Maciej Damulewicz