Widok: Kontrast:
A- A A+

55-200 Oława ul. K.K.Baczyńskiego 1 +48 71 301 13 00

Aktualności

Odznaczenia "Bene Meritus" dla Pielęgniarek z naszego szpitala

W dniu 10 maja 2018 r. odbyły się zorganizowane przez Dolnośląską Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych we Wrocławiu uroczystości związane z obchodami Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej. Tegoroczne obchody rozpoczęły się mszą św. w Katedrze Wrocławskiej, a następnie w Hali Stulecia – Wrocławskim Centrum Kongresowym odbyły się dalsze uroczystości.

Podczas gali wręczone zostały odznaczenia zawodowe Bene Meritus – czyli „Słusznie Zasłużony” ustanowione przez Dolnośląską Okręgową Radę Pielęgniarek i Położnych we Wrocławiu. Odznaczenie to przyznawane jest pielęgniarkom i położnym szczególnie zasłużonym za profesjonalizm, wyróżniającą postawę zawodową i upowszechnianie zasad etyki zawodowej oraz wzorowe wykonywanie obowiązków zawodowych.

W tym roku, z naszego oławskiego szpitala, odznaczeniem tym zostały uhonorowane Panie Pielęgniarki: Barbara Hajducka, Zofia Alicja Wesołowska, Pani Położna Lidia Pawlarczyk oraz pośmiertnie Pani Pielęgniarka Dorota Węglowska.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym Paniom i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Życzymy również wszystkim Pielęgniarkom i Położnym z oławskiego szpitala aby lista uhonorowanych odznaczeniem Bene Meritus stale się powiększała.

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. wtorek, 05 czerwiec 2018 11:57 Marcin Pawlik
Artykuł został zmieniony. wtorek, 05 czerwiec 2018 11:58 Marcin Pawlik
Artykuł został zmieniony. wtorek, 05 czerwiec 2018 12:01 Marcin Pawlik