DDOM
Widok: Kontrast:
A- A A+

BIP ZOZ Oława      55-200 Oława ul. K.K.Baczyńskiego 1 +48 71 301 13 00

Praca

Zespół Opieki Zdrowotnej w Oławie nawiąże współpracę z lekarzami

Zespół Opieki Zdrowotnej w Oławie zatrudni  lekarzy do pracy w Oddziale Wewnętrznym

Wymagania:

  • specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych lub lekarz w trakcie specjalizacji.

Obowiązki:

  • udzielanie świadczeń zdrowotnych wraz z pełnieniem dyżurów medycznych w zakresie chorób wewnętrznych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (w części etatu lub na pełen etat) bądź umowy cywilno-prawnej,
  • zaplecze diagnostyczne i dostęp do lekarzy specjalistów,
  • ciekawą pracę z możliwością zdobywania nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia warunków zatrudnienia.

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. wtorek, 13 wrzesień 2022 14:46 Grzegorz Zabłocki
Artykuł został zmieniony. wtorek, 13 wrzesień 2022 14:48 Grzegorz Zabłocki
Artykuł został zmieniony. wtorek, 13 wrzesień 2022 14:49 Grzegorz Zabłocki
Artykuł został zmieniony. piątek, 10 luty 2023 22:55 Grzegorz Zabłocki
Artykuł został zmieniony. piątek, 12 styczeń 2024 14:20 Grzegorz Zabłocki